TJK Tv Yayınını Canlı İzle, Atyarışları naklen izle

TJK TV (Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu), her gün düzenli bir şekilde at yarışlarını hipodromlardan canlı olarak at yarışı meraklılarıyla buluşturmakta. At yarışı bayilerinin vazgeçilmezi olan TJK TV, profesyonel çekimleriyle ve usta spikerleriyle at yarışlarını izleyiciler için keyifli bir şekilde izlemelerini sağlamaktadır.

KANALIN YAYINLARI TELİF HAKKINDAN DOLAYI SİTEMİZDEN CANLI VERİLEMEMEKTEDİR!
tv kanalı KANALIN YAYINLARI TELİF HAKKINDAN DOLAYI SİTEMİZDEN CANLI VERİLEMEMEKTEDİR!
Bünyesinde bulundurduğu programları ile at yarışı oynayan izleyicilerini de düşünen TJK TV, en son haberleri, jokeylerin röportajlarını, atların performans durumunu izleyicilerine aktarmaktadır.
Yurt dışı yarış özel, Yarış zamanı, İdman pisti ve haftaya bakış vb. programları ile keyifli dakikalar yaşatan televizyon kanalıdır. Kanalda günün yarış özetleri de tekrar yayınlanmaktadır. Yurtdışı hipodromlarından Club hipico santiago, Wolwerhampton, Kempton park, Aqueduct, Amerika Qulfstream park yayınlarıda yayınlanarak müşterek bahis oynatabilmektedir. 2016 yılında TJK Tv kanal logosu yenilenmiş ve yayınlarda kullanılmaya başlanmıştır. Tjk Tv, Eutelsat W3A uydusu veya Digiturk platformundan şifresiz izlenebilmektedir.
Kanal canlı yayınlar ile tüm yarış severleri ekranları başına toplamaya devam etmektedir. At yarışlarının gösterildiği kanaldır.
Anahtar Kelimeler: (Türkiye Jokey Kulübü Televizyonu), TJK canlı izle, At yarışı kesintisiz izle, tjk canlı izle, Canlı at yarışları izle, Kesintisiz, Donmadan izle, Kanal Tjk Tv izle, Canlı Yayın Kanal, internetten Tjk Tv izle, cepten izle, mobilden koşuları izle, at koşuları, atyarışlarını naklen, at yarışları canlı

TJK Televizyonu Kanal Bilgileri:

Frekans: Türksat 3A 11012 V 30000 5/6

Sahibi: Türkiye Jokey Kulübü

Telefon: 444 5 855

Web Sitesi: http://www.tjk.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir