Tinder’a Alternatif 7 Uygulama, Sağa Kaydırabilirsiniz…

Günümüzde bir çok insan yeni birileri ile tanışma haricinde, sıkıldıkları zaman veya meraktan tinder kullanıyor. Bazıları etkileşim içine girerken kimisi de sadece “birileri ile eşleşirim” diyerek takip ediyor. Ancak, sadece bakmaktan bazen sıkıldığınız zamanlar olabilir ve Tinder tam olarak bir eşleşme bulmanıza yardımcı olamayabilir. Bu gibi durumlarda, neden diğer alternatif arkadaşlık uygulamalarını denemiyorsunuz? İşte size Tinder’a Alternatif 7 Uygulama, Sağa Kaydırabilirsiniz…

7. OkCupid:

Tinder kuralları çoğu insan için biraz katı olabilir. Sosyal medyaya benzeyen bir şey arıyorsanız, o zaman OKCupid sizin seçiminiz olabilir. Arkadaşlık uygulamalarının sosyal medyası. Evet, Tinder’ın bu kadar popüler hale getirdiği hızlı eşleme işlevi var, ancak OkCupid’e bundan daha fazla derinlik var.

6. Plenty Of Fish:

Çoğu zaman “denizde balık bol” cümlesini duymuşsunuzdur. Günümüzde bu uygulamayı bilenler sanırız bu cümleye benzetiyor. PlentyOfFish, ilk eşleştirici uygulamalardan biri olmakla birlikte hala iyi durumda çalışmaya devam etmektedir. İşleyiş şekli; eşleşmenizi bulmak için farklı algoritmalara girmesidir. Her bir algoritma, aramanızı genişletmenize ve mükemmel kişiyi bulmanıza izin veren farklı noktalara odaklanacaktır.

5. Bumble:

Bu özel uygulama bayanlar için idealdir. Bumble az çok Tinder gibidir. Beğendiğiniz birini görüyorsanız, işaretleyebilirsiniz. Ancak, bu uygulamadaki ana fark, sadece bayanların biriyle mesajlaşmaya başlayabilmesi. Ayrıca, eğer karşıdaki kadın ilk 24 saat içinde mesaj yazmazsa eşleşme ortadan kalkıyor.

4. Badoo:

Tinder’e benzeyen bir başka uygulama olan Badoo, eşleşme için profilde görülen beğenilerle de ilgileniyor. Fakat daha fazlası var, bir kişinin profilini ve konumunu temel almadan eşleştirmeden ziyaret edebilirsiniz. Profilinize daha fazla bilgi ekleyebilir ve aktif olduğunuz zamanlar için ödül alabilirsiniz.

3. How About We:

Diğer arkadaşlık uygulamalarından tamamen farklı olan bir uygulama, “How About We”. Genellikle dışarıda buluşmak için gerçek randevulara odaklı bir aplikasyon. İlk buluşma hakkındaki fikirlerinizi tamamlıyorsunuz ve sizin fikirlerinizde uyuşan eşleşmeleri karşınıza çıkarıyor.

2. SaladMatch:

Tinder’a alternatif tamamen farklı bir şey denemek ister misiniz? O zaman neden SaladMatch’i denemiyorsunuz? Eşleşme ve karşılaşma bulmak için çok eğlenceli bir alternatif. Bir salata restoran zinciri tarafından geliştirilen uygulama, SaladMatch salata tadlarına dayalı mükemmel karşılaştırmalar buluyor. Evet, kulağa garip geliyor, iki insan aynı damak tadına sahip olduğunda harikalar yaratıyor! Ayrıca, gelecekteki çocuklarınıza ilginç tanışma hikayenizi anlatmak için bir bölüm hazırlıyor (Ülkemizde pek geçerli değil).

1. Happn:

Happn tanışma uygulaması biraz farklı türde aplikasyon. Uygulama, geçmişte bir şekilde yolu kesişen insanlar ile ilgileniyor. Herhangi bir yerde gördüğünüz güzel bir bayan veya yakışıklının sosyal medya yoluyla bulmak isteyen meraklı kişilerin toplanma yeri aslında. Bu yüzden diğer uygulamalardan farklıdır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir