Star Tv Canlı Yayın İzle, Startv canlı izle

Star TV, Cem Uzan ve Ahmet Özal tarafından 1 Mart 1989’da kurulan kanal, Doğuş Medya Grubu bünyesine 2011 yılında girmiştir. Star tv, yarışma programları, dizileri ve UEFA Şampiyonlar ligi maç yayınları ile öne çıkan ulusal bir kanaldır.

2004 yılında Cem Uzan’ın şirketlerinin TMSF’ye devri ile bir süre devletin elinde kalmış daha sonra ihale ile Doğan Yayın Grubuna geçmiştir. Doğan Medya Grubu yine kendi bünyesinde bulunan Kanal D’nin bazı program ve dizileri Star Tv’ye aktarmıştır.

Kanalın Ana Haber Bültenlerini hafta sonu Nazlı Öztarhan, hafta içi de sunmuşlardır. Pazartesi geceleri yine Uğur Dündar’ın sunmuş olduğu Arena programı yayınlanmıştır. Spor Spileri Ertem Şener aynı zamanda Spor Müdürü görevini yürütmüştür.

Star tv, Doğuş Medya Grubuna 2011 yılında Işıl Televizyon Yayıncılık şirketinin satın alınması ile girmiştir. Kanalın satılması ile hafta sonu haberlerini Seda Öğretir, hafta içi de Nazlı Çelik sunmaktadır.

Star tv’nin bazı dizi ve programları:

Medcezir, Gecenin Kraliçesi, Beni Affet, 46 Yok Olan, Hanım Köylü, Kirazlık Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Sevda, Yüksek Sosyete, Göç Zamanı, Paramparça, En Güzel Bölüm, Süper Dadı, Star Haber, Bugün, Star Life, Vahe ile Evdeki Mutluluk, Tülin Şahin ile Moda, Sahrap’la Bir Yemek Masalı, Ezgi Sertel ile Lezetin Haritası, Evleneceksen Gel, İlker Ayrık Star’da, Dada, Müdür Ne’aptın

Anahtar Kelimeler: Star Tv canlı izle, Star Tv kesintisiz izle, Star Tv televizyon kanalı, Canlı StarTv izle, Kesintisiz Star Tv, StarTv Donmadan izle, Star Tv televizyon kanalını izle, canlı tv, internetten izle, cepten mobilden, canlı yayını aç, söz dizisi canlı izle, istanbul’lu gelin canlı izle

Star Tv Televizyonun Kanal Bilgileri:

E-posta: [email protected]

Kanal Sahibi: Doğuş Yayın Grubu

Telefon: 0212 335 0000

Web Adresi: http://www.startv.com.tr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir