Geçmişten günümüze popüler programların eski sürümlerini bulabileceğiniz bir site oldversion.com

OldVersion.com, adından da anlaşılacağı gibi aradığınız her türden programın eski versiyonlarını içinde barındıran bir internet sitesi. 2000 yıllarından günümüze kadar ulaşabilmiş bu sitede bir çok programın eski sürümlerine ulaşabiliyorsunuz.

OldVersion.com sitesinde hangi programlar var:

“Çünkü yeni her zaman iyi değildir!” sloganı ile yayın hayatına devam eden sitede; Firefox, Teamviewer, MSN Messenger, ICQ, ACDSee, Java, Winamp vb. gibi bir çok popüler ve sık güncellenen programların eski sürümleri var. Eski versiyonlarına dönüş yapmak isteyenler, ya da yenilerinin her zaman daha iyi olmadığına inananlar için oldukça ilgi çekici bir site olduğu kesin.

Oldversion.com sitesinde şöyle bir bilgi mevcut;
“Windows için tam yazılımı indirin

Windows için ücretsiz yazılım indirmek mi istiyorsunuz? Oldversion.com, oyunların, sürücülerin ve programların eski sürümlerini içeren ücretsiz bir yazılım indirme sitesidir. Çevrimiçi kullanıcıların, bilgisayar oyunlarının ve programlarının en iyi bilinen sürümlerini bir ücret ödemeden yüklemelerini sağlıyoruz.

Misyonumuz, bilgisayar sistemlerini sürekli olarak geliştiremeyen ve geçmişe ait bir yazılım arşivi sağlayan bilgisayar kullanıcılarına yardımcı olmaktır. Bu nedenle, online platformumuz 90’lara kadar uzanan programlardan oluşmaktadır.

Ayrıca, tüm program indirmeleri% 100 yasal ve hızlıdır. Ayrıca virüsler, casus yazılımlar ve diğer tehditler de vardır. Kullanımı kolay, oldversion.com programları indirmek için sorunsuz bir kaynaktır.”

Sitenin Google Translate ile Türkçe’ye çevrilmiş sayfası da var ve 90’lı yıllara kadar program ve yazılım barındırıyor. Siteye ilk girdiğinizde Popüler Eski Sürümler sekmesinde; Skype, Bearshare Lite, MSN Messenger, DirectX, Winamp, Yahoo Messenger, uTorrent ve Internet Explorer bulunurken,

Yeni eklenenler sekmesinde; WinRar, Mozilla Firefox, Microsoft Paint, Skype, CCleaner, Deamon Tools Lite, GPU-Z ve AppLocale yazılımlarının eski sürümleri dikkat çekiyor.

En iyiler sekmesinde; mIRC, Eudora ve Skype programlarının eski versiyonları mevcut.

İçerinde bir çok Anti virüs, FTP yazılımları ve ofis içi gerekli programlar olan site umarız meraklısının işine yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir