France 24 Arabic Tv Live Stream Watch, Canlı Yayın

France 24 Arabic Tv Live Stream Watch, Canlı Yayın

فرانس 24 البث المباشر – الأخبار الدولية على مدار الساعة – Live Stream, Canlı Yayın

الأخبار الدولية على مدار الساعة

فرانس24 عبارة عن ثلاث قنوات تلفزيونية مختلفة (بالفرنسية والإنكليزية والعربية) تبث على مدار الساعة وتندرج مهمة هذه القنوات في إطار القطاع العام وهي عالمية ولها خط تحريري مشترك. وموقع الإنترنت أيضا باللغات الثلاث ويعمل بالطريقة نفسها. وصحافيو القنوات الثلاث يعملون معا وكل منهم يضع خبرته رهن إشارة قناته.

فرانس 24 ـ شاهدوا البث المباشر وشاركونا الحدث نلفت انتباهكم إلى أن قناة فرانس 24 غير مسؤولة عن الآراء الواردة في قسم التعليقات

France 24 Tv Arabic Tv Live Stream

Türkçe Açıklama: France 24, 24 saat yayın yapan üç kanallı bir televizyon kanalıdır (Fransızca, İngilizce ve Arapça). Web sitesi aynı zamanda üç dilde ve aynı şekilde çalışır. Üç kanallı gazeteciler birlikte çalışıyor ve her biri deneyimini kanala koyuyor.
Fransa 24 saat boyunca yayın yapıyor ve beş kıtada 177 ülkede 250 milyon konuta yayın yapıyor. 71 milyon evin sürekli iletimi, ulusal ya da bölgesel televizyon servis sağlayıcıları tarafından kısmi yayın anlaşmaları ile tamamlanmaktadır.

Ve yayınları ve katkısı için küresel kapsama sağlamak için France 24’ün üç yayın sinyalinden en az birini ileten 19 uydu ve kanalın doğrudan uydu yoluyla veya ücretli TV servis sağlayıcıları tarafından yayınlarla (bugüne kadar yaklaşık 700 sözleşme) ele geçirilmesini sağlıyor.

Kanal kablo, uydu, ADSL, cep telefonları, tabletler ve akıllı TV’ler aracılığıyla kullanılabilir. Fransa 24, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Kenya, Burundi, Ruanda, Nijerya, Cape Verde, Mauritius, İtalya, Estonya, Danimarka, Haiti, ABD, Laos ve Kamboçya’da TNT paketlerinin kalbinde de mevcuttur.

2014’e kadar Fransa 24, İngiliz kanalının dört Hintli bir eve ev sahipliği yaptığı (38 milyon hanenin uydu yayınlarına ev sahipliği yaptığı) önemli bir anlaşma sayesinde, yılda en güçlü kanal olan 40 milyondan fazla yeni eve girdi. Endüstriyel). Kaliforniya’daki San Francisco’da kanal, Kasım ayından bu yana 2,5 milyon ek evde satışa sunulduğu için çok geniş bir yelpazeye sahip oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir