Bilinçaltı Telkinleri Gerçekten İşe Yarıyor mu? Subliminal Telkinler

Bilinçaltı Telkinlerinin (Subliminal) İnsan Psikolojisine Faydası

Başarılı olan insanlar, istedikleri şeyleri yapabileceklerine inanan insanlardır. Herkes hayatta bir konuda başarılı olmak veya bir şeyleri elde etmek ister. Fakat, “inançlı (istekli)” olmadıkları sürece insanlar istediklerini asla elde edemezler. Bilinçaltı telkinler, istediğiniz her hangi bir konuda sizleri olumlu olarak programlıyor ve bu sayede yapacağınız şeylere aksini düşünmeden adım atıyorsunuz.

Telkinler Gerçekten İşe Yarıyor mu?
Bir şeyi gerçekten istiyorsanız, onu elde ettiğiniz zaman ne hissedeceğinizi düşünmelisiniz. Hayal etmelisiniz. Korktuğunuz şeyler mutlaka başımıza gelir. Bunun sebebi de korktuğunuz şey her ne ise, zihnimizde onu ayan beyan canlandırıyor ve gerçekten oluyormuş gibi hissediyor olmamız.

Zihninizi olumsuz şeylerle meşgul ettiğiniz sürece, hayatınızda güzel şeylerin olmasını kesinlikle beklemeyin. Sizlere telkinleri bu yüzden öneriyorum. Telkinler sayesinde, istediğiniz şey her ne ise onun bilinçaltına sahip olabilirsiniz. Böylece, elde etmek istediğiniz her hangi bir şeyi kolaylıkla elde edebilirsiniz. Telkinlerin içeriği olumlu cümleler olduğundan, zihninizde o konuyla ilgili yer alan olumsuz düşünceleri tamamen temizler.

Telkinlerin Kuantum Yasası İle Bağlantısı Var mı?
Burada anlattığım şeyler kişisel gelişimden ziyade, olaya mantıksal açıdan yaklaşmaktır. Kısa ve öz olarak (iyi düşünürsen iyi olursun diyerek) bahsetmek yerine, olaylara bilimsel açıdan yaklaşmayı tercih ederim. Doğal olarak önce ne istediğinize karar verirsiniz ve o şeyi elde etmek istediğinizde de gerekenleri yaparsınız. İnancınızı koruduğunuz sürece başarılı olursunuz, ama çevreden kolaylıkla etkilenen biriyseniz maalesef çabuk pes edersiniz. Sizi sürekli pozitif tutmak ve olumlu düşündürmek bilinçaltı telkinlerin işi. Özellikle, bütün bunları siz farkında olmadan yapar. Siz, sadece bir müzik dinliyorsunuz ama arka planda kaydedilen bio-frekans telkin sizin için çalışıyor.

Kişisel Gelişim Ne İşe Yarar?
Kişisel gelişimcilerin sürekli yaptıkları şey pozitif düşündürmek ve motive etmektir. Peki bütün bunlar ne kadar etkili olabilir. Etkisi ne kadar sürer. Hanginiz okuduğunuz bir kitabın etkisini yıllarca hissetti.

Normal bir işte çalışır gibi, gelişim için kendi üzerinizde de çalışmanız lazım. Peki, hanginiz pes etmeden sonuna kadar gidebildi. Kişisel Gelişim denen şey gerçekte ne.

Örnek olarak aşağıda bulunan paragraflar tamamen kişisel gelişim adı altında bizi değiştirecek olan şeylerdir:

“Her zaman olumlu olun. Vazgeçmeyeceğiniz hayalleriniz olsun. Hayalleriniz olmazsa bir geleceğiniz olmaz. Bugün çevremizde bulunan, ister kullandığımız ister yediğimiz olsun, her şey bizden önce yaşayan insanların hayalleri. Bizlere hayal kurmayın deniyor ama hayal kurmadan, istediğimiz şeyleri zihnimizde canlandırmadan, onları elde edemeyiz. Sadece hayal kurmak yetmez. O şeyin gerçekleşeceğine olan inancınızda kuvvetli olmalı. Bir şeyden tereddüt ettiğinizde o belki olur belki olmaz, ama yıkılmaz bir inançla bağlıysanız o şeyin gerçekleşmemesi için hiçbir sebep yoktur.”

“Bütün bilgelerin bize tavsiyesi yalnız kalıp düşünmektir. Yalnız kaldığımızda daha net düşünür ve net kararlar veririz. Yapmanız gereken şeylerden birisi, sizden önce hayallerine kavuşmuş olan insanları incelemek ve onların tavsiyeleri gözden geçirmek.”

Bunlar tamamen kendi düşüncelerim. Yukarıda yazdığım şeylerin size mutlaka etkisi olur. Ama, başka bir şeyle ilgilenene kadar.

Mantıklı olarak düşünün
Para konusunda kendinizi değiştirmeniz gerekiyor. Zengin olmak istiyorsunuz ama zengin olacağınız zaman ne hissedeceğinizi bilmiyorsunuz. İstediğiniz bir şeyi satın alamadığınızda “ne zaman param oldu ki zaten” diye düşünürsünüz. Ben size “aslında sen çok zenginsin” desem, sizde “bırak hocam, beş kuruşu zor buluyorum” dersiniz. İşte bu da, parayla aranızda duran en büyük engel. Siz para için olumlu düşünmüyorsunuz ki, o size gelsin.

Sadece para değil, bütün her şeyde bu geçerli. Hiç düşünmüyor musunuz; bazı insanlar ne kadar şanslı diye. Ne yaparlarsa yapsınlar, şans hep onlardan yana. Neden? Çünkü, onların bilinçaltında olumsuz bir şey yok ki!

Hayat basittir: “Elde ettiğin sürece olumlu düşünürsün, olumlu düşündüğün sürece de elde edersin.”

Bilinçaltı telkinleri (Subliminal) kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, telkinler gerçekten işe yarıyor. Hemde siz hiç farkında olmadan. Ayrıca yeri gelmişken şunu da eklemek istiyorum: Eğer öz güveni eksik olan biriyseniz ve öz güven kazanma telkini dinliyorsanız, onun faydasını artık ona ihtiyacınız olmadığını düşünmeye başladığınızda görmüşsünüz demektir. Şahsen ilk telkinim buydu.

Telkinler Ne Zaman Etki Gösterir?
Bir sorununuz için telkin dinliyorsanız ve belirli bir süre geçtiğinde artık başka şeyleri dert etmeye başladıysanız, emin olun telkin işe yaramış demektir. Artık, sadece ihtiyacınız olduğu sürece dinlersiniz. Zaten, etkili olup olmadığını kendiniz çözebiliyorsunuz.

Telkinlerin Dinleme Süresi Nedir?
Emin olun bunların bir süresi yok. İstediğiniz zaman, istediğiniz sürece dinleyebilirsiniz. Daha sonra ise ihtiyaç duydukça. Dini tavsiyeler de olduğu gibi 3-5-7 hesabı veya gün sayısı yoktur. Herkes, ne yapacağını kendisi çözebilir. Siz, sadece dinleyemeye başlayın yeter. Bir sonraki atacağınız adımı çözebilirsiniz. Uzmanların “mutlaka bu şekilde yapın” dediklerine bakmayın. Onlarda kendileri tecrübe edinerek konuşuyor ya da bilinçaltının yapısına bakarak. Sanki herkes aynı sisteme sahipmiş gibi. Kimseye kulak asmayın ve ne yapacağınıza kendiniz karar verin.

Bilinçaltı telkinler (Subliminal telkinler) olmasını istediğiniz şeyleri elde etmeniz için sizi programlar. İnternetten ihtiyacınıza göre telkinleri seçerek dinleyin. Unutmayın! eğer bilinçaltınız başarabileceğinize inanmazsa, bedeninizde inanmaz! İşte bu yüzden istediğiniz hiç bir şeyi elde edemezsiniz. Her şeye ve herkese rağmen inanmalısınız.

Bilinçaltı (Subliminal) telkinlerinin en iyi yanı, siz farkında olmadan bunu yapıyor olmalarıdır.

“İnanmadığınız Sürece Asla Elde Edemezsiniz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir