Beyaz Tv Canlı İzle, Beyaz Tv Kanalı Canlı Yayın

Beyaz TV, Ulusal yayın yapan televizyon kanalı Beyaz Tv 24 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuştur.

Eski adı Ses Tv olan kanalın sahibi Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret A.Ş’dir. SD yayınlarının lisansını 2013 almıştır. Beyaz Tv, Kablo Tv, Tivibu, Teledünya, Digituk, D-Smart, Filbox, ve Türksat 4A üzerinden izlenebilmektedir. Yayınları arasında haber, sinema, gezi, belgesel, çocuk, magazin, aktüel, dini, sağlık, otomobil, yaşam & yemek, ekonomi, müzik-eğlence, spor, siyaset/tartışma ve dizi film programları bulunmaktadır.

Beyaz Tv televizyon kanalının yayınlanmış ve yayınlanmakta olan programları:

Spor: Beyaz Tv Spor Bülteni, Derin Futbol, Beyaz Futbol.
Ekonomi: İş’te Vizyon, Akıllı Yatırımlar. Güncel: Erkan Tan’la Tartışalım, Son Söz, Orta Akıl, Dinamit. Haber Kuşağı: Uyan Türkiyem, Erkan Tan Vakti, Ferda Yıldırım’la Beyaz TV Ana Haber, Elçin Açık Demirci’le Haftasonu Moderatör, Dinç Tuncel’le Beyaz TV Haftasonu Ana Habe. Çocuk: Cedric.
Magazin: Medyatik, Söylemezsem Olmaz. Yaşam-Aktüel: Op. Dr. Serkan Dinar ile Estetik Akademisi, Nur Viral ile Bizim Soframız, İşin Aslı, El Bebek Gül Bebek, Dünyada 1 Gün, Didem Özkan İle Sağlık ve Hayat, Bihaber, Perde Arkası, Gülümse Türkiye, Geldim Gördüm Yedim, Ebru Gediz’le Yeni Baştan, Uzat Elini, Doğukan ile Dünya Turu. Güldürü: Biz Bunu Beğendik. Sinema: Beyaz Tv Yabancı Sinema Kuşağı.

Beyaz Tv’de daha önce yayınlanmış programlar:
Belgesel: Yıldızlara Doğru. Spor: Ve Gool, TNA Impact Wrestling. Ekonomi: Sektörün Liderleri, Sektörün En’leri, Sektörel Açı, İş ve Yaşam, Hayatımız İşte. Güncel: Objektif, Yüksek Gerilim, Ne Var Ne Yok, Medcezir, Düşünce Fırtınası, Bire Bir, Başkanlar Konuşuyor, Basın Kulisi, Adalet Masası. Haber Kuşağı: Volkan Saygıner’le Haftasonu Ana Haber, Moderatör.

Çocuk: Juniper Lee’nin Maceraları, Mike, Lu & Og, Ed, Edd ve Eddy Ben 10, Powerpuff Girls, Sincap Çocuk, Dexter’ın Laboratuvarı, Kod Adı: Afacanlar, Cramp İkizler, Bahçe Duvarının Ötesinde, Ever After High, Shaolin Günlükleri, Tom ve Jerry Hikayeleri, Power Rangers Megaforce, Çilek Kız, Tom ve Jerry, He-Man, Melekler Okulu, Winx Club, Beyblade: Metal Fury, Peter Pan, Oskar Çöllerde, Beyblade: Metal Masters, Transformers Prime, Beyblade: Metal Fusion, My Little Pony, Chuck ve Arkadaşları, Bakugan: Mechtanium Surge, Level Up, Redekai, Mama Mirabel, Kankalar Yarışıyor, Jelly Jamm, Wow! Wow! Wubbzy!, Pijamalı Muzlar, Bakugan: Gandelyalı İstilacılar, Cebimdeki Dostlar, Generator Rex, Ben 10: Ultimate Alien, Hero: 108, Ben 10: Alien Force, Bakugan: Yeni Vestroia, Flapjack. Magazin: Kenan Erçetingöz ile Yüzyüze, Yıldızlar Kulübü, Gülay Kuriş ile Life Style, Beyaz Manşet.

Dini Program: Huzur-u Muhabbet, Huzur-u Sahur, Sahabe Hayatı, Cemalnur Sargut’la Aşka Yolculuk. Yaşam-Aktüel: Kaliteli Yaşam, İşte Sağlık İşte Neşe, Evdeki Misafir, Bora’yla Kadına Dair, Biz Geldik, Ataman’la Tatildeyiz, Ataman ile Adım Adım, Kusursuz Düğün, Melike Külahçı ile Uzun Ömür, Organik Sarayı, Onlar Başardı Sıra Sizde, Sağlık Takipte, Sağlıklı Yaşam, Sürüş Keyfi, Şeker Tadında, Vitrin, Yakın Plan, Yaşam Reçetesi, Yuvanız Olsun, Dekodizayn, Genç Yaşam, Sultan-ı Beyaz, Beyaz’ın Sultanı, Bohçacı, Deniz’in Sesi, Ebruli, Bu Benim Tarzım, Şebnem Kısaparmak ile Yaz Günleri, Meltem ile Mutlu Yaşam, Emine Beder ile Mutfak Aşkı, Melike’yle Yeni Baştan.

Güldürü: Şaka Şaka. Müzik-Eğlence: İbo Show. Yarışma: Yarışmaya Geldik, Tele Bulmaca, Müthiş Aile, Ece ile Tatlım Benim. Sinema: Türk Filmi Kuşağı. Diziler: Yaprak Dökümü, Gümüş, Elveda Rumeli, Küçük Ağa, Hayat Yolunda, Alın Yazım, Zeytin Tepesi, Urfalıyam Ezelden, Paşa Gönlüm, Ne Diyosuun, Cinayet, Boynu Bükükler, Benim Adım Gültepe, Bana Artık Hicran De, Ankara’nın Dikmen’i, Analı Oğullu, Vicdan, Merhamet, Kayıp, İntikam, İnadına Yaşamak, Güneşi Beklerken, Çalıkuşu, Güzel Çirkin, Fatih, A.Ş.K., Yalan Dünya, Kayıp Şehir, Veda, Sultan, Kuzey Güney, Keşanlı Ali Destanı, Bizim Yenge, Yıllar Sonra, Üsküdar’a Giderken, Şüphe, Nuri, Bir Çocuk Sevdim, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kanıt, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Türkan, Mükemmel Çift, Küçük Sırlar, Cuma’ya Kalsa

Anahtar Kelimeler : Beyaz Tv canlı izle, Beyaz Tv kesintisiz izle, Beyaz Tv televizyon kanalı, BeyazTv izle, Canlı Beyaz Tv kanalını izle, Kesintisiz BeyazTv, Beyaz Tv izle, canlı tv, Beyaz Tv internetten izle, cepten BeyazTv mobilden, BeyazTvcanlı yayını

Beyaz Tv Kanal Bilgileri:

Beyaz Tv kanalının Frekansı: 12380 V 27500 3/4 (SD/HD)
E-Posta: [email protected]
Kanal Sahibi: Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Telefonu: +90 312 333 33 00
Web Adresi: beyaztv.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir